Ta strone wymaga JavaScript. This website requires JavaScript.BESTMEBLE | FAQ

Pytania i odpowiedzi

Czy warto wybrać meble na zamówienie?

Przede wszystkim, decydując się na meble na wymiar, zyskujemy pełną swobodę doboru rozmiarów, kształtów, wyposażenia czy wyglądu szafek, W porównaniu do standardowych rozwiązań, meble wykonane na zamówienie pozwalają na optymalne kształtowanie przestrzeni mieszkalnej lub biurowej co w rezultacie przekłada się na zwiększenie funkcjonalności pomieszczeń.

Jaki jest czas realizacji mebli na zamówienie?

Każdy klient w umowie ma zapisany termin wykonania zlecenia. Termin jest dostosowany do potrzeb klienta, ale także uwzględnia nasze możliwości produkcyjne (innymi słowy, nie obiecujemy terminów, których nie możemy dotrzymać).

Czy meble objęte są gwarancją?

Tak, udzielamy standardowej gwarancji ( 24 miesiące ) na produkowane przez nas meble na zamówienie. Stawiamy na wysokiej jakości produkty i dokładamy wszelkich starań, by realizacja zamówienia przebiegła w sposób profesjonalny.

Ile trwa montaż mebli na wymiar?

Czas montażu zależy przede wszystkim od wielkości zamówienia. Montowanie całej zabudowy kuchennej zajmie zdecydowanie więcej czasu niż montaż pojedynczej szafki.Zawsze informujemy klientów, ile zajmie nam montaż mebli.

Jak powstaje projekt mebli na zamówienie?

Przed rozpoczęciem prac nad nim zbieramy dokładne wymiary pomieszczenia, w którym staną meble oraz rozmawiamy z klientem, próbując jak najdokładniej poznać jego oczekiwania. Po takim wywiadzie przygotowujemy projekt, który omawiamy jeszcze ze zleceniodawcą.

Kiedy należy opłacić zamówione meble na wymiar?

Ze względu na koszty, zawsze podpisujemy z klientem umowę oraz pobieramy zaliczkę w ustalonej kwocie, a pozostałą część po wykonaniu usługi.

Jak uzyskać wycenę mebli kuchennych?

W celu uzyskania wyceny zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Bestmeble Meble Na wymiar Warszawa. Można to zrobić telefonicznie, mailowo czy też przez formularz kontaktowy. Prosimy o podanie informacji, jakich mebli Państwo poszukują, im więcej szczegółów, tym dokładniejsza będzie wycena.

Jakie wyposażenie szafek na wymiar mogę wybrać?

Oferujemy wiele różnych możliwości wyposażenia szafek na zamówienie, dostosowując je zarówno do potrzeb klienta, jak i zastosowania mebli. Do wyboru są m.in. szuflady, kosze, systemy cargo,wieszaki, drążki, oświetlenie led.

Kiedy najlepiej zamówić meble wykonane na wymiar?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, na jakim etapie remontu czy urządzania wnętrza należy zamówić meble. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że czas oczekiwania na nie może wynieść kilka tygodni. Wszystko zależy od złożoności projektu i dostępności materiałów.

W jakim stylu meble na zamówienie można zamówić?

Nie ograniczamy się do jednego stylu produkowanych mebli na wymiar. Oferujemy zarówno meble klasyczne, nowoczesne, w stylu angielskim i innych, w zależności od potrzeb klienta.

Jak przebiega proces zamawiania mebli robionych na wymiar?

Proces realizacji projektu mebli na wymiar firmy BESTMEBLE rozpoczyna się od pierwszego kontaktu. Po konsultacji i ustaleniu potrzeb Klienta, opracowujemy szkic lub wizualizację, abyś mógł zobaczyć, jak będą wyglądać Twoje nowe meble. Po zatwierdzeniu projektu przystępujemy do produkcji, a następnie profesjonalnie montujemy meble u Ciebie w domu.

BESTMEBLE Logo

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz z nami współpracować lub po prostu porozmawiać, zapraszamy do kontaktu.

Nasze social media

BESTMEBLE

ul. Axentowicza 2a

05-820 Piastów

NIP 5221553409

REGON 525742028